Доставка та повернення товарів

Оплата

Ви можете оплатити своє замовлення через LiqPay, PayPal, Приват24  або за допомогою карти Visa / Mastercard.  Платежі здійснюються в гривні або доларах США. Остаточна ціна розраховується відповідно до фактичного за обмінним курсом вашого банку на дату здійснення операції. 

Доставка

Безкоштовна доставка по Україні діє при умові покупки товару. Якщо товар Вам не підійшов і Ви його повертаєте, пересилка до Вас та назад до магазину оплачується вами.

Україна

Доставка по Києву та по Україні здійснюється за допомогою Нової пошти (термін в дорозі 1-2днів) або Укрпошти (термін в дорозі 2-5днів).

Святкові/вихідні дні можуть збільшити термін доставки.

Світ

Ми здійснюємо відправлення по всьому світу через міжнародну авіапошту. Термін в дорозі 14-20днів

При великих об’ємах замовлення клієнти оплачують додаткові витрати, такі як мита, податки і мита за митне оформлення відповідно до місцевого законодавства.

Всі замовлення зазвичай відправляються протягом 1-3 робочих днів. Якщо товару немає в наявності, про це Вам повідомляється та обговорюються терміни  виконання замовлення.

Час доставки може змінюватись в залежності від пункту призначення.

Хоча ми робимо все можливе, щоб доставити ваші товари протягом розрахункового терміну, дати поставки не гарантуються.

Святкові дні в Україні та в країні призначення можуть збільшити термін доставки.

 

Повернення товару та повернення коштів

Повернення товару можливе протягом 14 днів при умові збереження його початкового вигляду, всіх бірок, ярличків і упаковки. Вам необхідно зв’язатися з нами по електронній пошті admin@vonadmytra.com або по тел. 38 098 326-7008, відправити свою покупку і повідомити номер для відстеження. Кожен випадок вирішується індивідуально. Після отримання товару на склад продавця і проведення експертизи його відповідності, сума покупки буде повернена на ваш банківський рахунок протягом 10 робочих днів. Повернення і обмін товару відбувається за рахунок покупця. 

Скасування платежу і повернення грошей можливі тільки до відправлення товару. % знятий банком за транзакцію не повертається.

 

Промо-коди

Рекламні коди можуть використовуватися під час оформлення замовлення тільки один раз, якщо не вказано інше.

Знижка або бонус буде видно тільки після того, як код був введений в поле промо-код на сторінці оформлення і прийнятий.

 

Кешбек

Після оплати замовлення повернення грошових коштів у розмірі N буде зараховано у ваш гаманець і ви зможете використати їх на наступне замовлення або накопичувати далі.