Sensation. Shadows.

Відчуття. Тіні.

 

 

 

Про свободу відчувати
Про прийняття різних граней себе
Про відкриття своєї чуттєвості

 

Свобода — це про те, як не обмежувати себе і не боятися відкрити різні сторони своєї особистості.
Без прийняття себе не можливий розвиток, зміни, вдосконалення і любов.

Чуттєвість і сексуальність – це теж частина нашої особистості. Це теж ми. Не треба цього соромитися. У всіх стародавніх громадах та суспільствах жіноча ініціація була найважливішою частиною життя жінки. Були ритуали, посвяти, традицій, ціллю яких було усвідомлення, що з дівчинки ти перетворюєшся в жінку. На жаль, ці практики практично втрачені. Жіночої ініціації зараз немає або її межі дуже розмиті. Як наслідок: у суспільстві немає образу дорослої привабливої жінки.

 

 

 

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Публикация от Дизайнерський одяг🌿Ukraine (@vonadmytra)

Дорослі жінки, які усвідомлюють свою сексуальність і не соромляться свого тіла. Дорослі жінки люблять своє тіло, але проявляють цю любов не тим, що прикрашають себе, а турбуються про себе. Вони беруть відповідальність за своє життя і не бояться ухвалювати рішення. З ідеєю сучасної ініціації і створювалася колекція “Тіні”.

На створення колекції надихнув міф про Аїда і Персефону. Про що це? Про те, що для кожної жінки важливо спуститись в свої підземелля для того, щоб пізнати саму себе. Це про занурення і прийняття своєї темної сторони. Темна сторона — це не “зла” сторона, це не те, чого треба позбуватися чи ігнорувати, це те, що треба пізнати, прийняти. Навіщо? Щоб стати цілісною, щоб наповнитися, щоб не заперечувати свої “темні” сторони.

 

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Публикация от Дизайнерський одяг🌿Ukraine (@vonadmytra)

Як і всі наші колекції, вона лімітована. Кожна річ відшивається в кількох екземплярах і більше не повторюється.

Капсула, яку ми приготували, дуже тепла. Ми ризикнули і підібрали в цій колекції такі кольори і матеріал, які до цього не використовували: чорну та руду екошкіру і екохутро.

Але є і ваші улюблені матеріали: вовна, бавовна, м’який трикотаж . Вони дуже тактильні і комфортні до тіла.  Викликом цієї колекції стали маски та рукавички з екошкіри з металевими кнопками та люверсами. Вони символізують водночас відвертість, виклик і бажання сховатися від світу. Але ще дуже актуальні під час пандемії, яка, очевидно, не закінчиться в наступному році.

 

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Публикация от Дизайнерський одяг (@vonadmytra_videotour)

Для зйомки колекції ми запросили 2 дівчат. які показують жінку до і після ініціації: характер жінки, її силу, ніжність, прийняття чи безпорадність. Діана – професійна модель, Леся – співачка.

Насолоджуйтеся, відчувайте. Переходьте в магазин і замовляйте речі, які дуже швидко стануть улюбленими у гардеробі.
Ми створюємо одяг для вас.

 

 

ПЕРЕЙТИ В МАГАЗИН

 

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Публикация от Дизайнерський одяг (@vonadmytra_videotour)