Загальні положення та умови

Умови та положення

Всі наведені нижче Умови та положення стосуються використання цього веб-сайту. Використовуючи цей сайт, ви підтверджуєте, що прочитали, зрозуміли та згодні з нашими умовами. Якщо ви не згодні з цими умовами, ви не можете використовувати цей сайт. Ми залишаємо за собою право змінювати ці умови в будь-який час з будь-якої причини без додатковї згоди клієнтів.

 

Умови продажу

Оформивши замовлення, ви погоджуєтеся придбати продукт за вказаною ціною. Щоб оформити замовлення, Вам повинно бути більше 18 років. Ви маєте сплатити повну суму за товар, який Ви замовляєте до того, як ваше замовлення буде відправлене. Як тільки платіж буде отриманий нами, ми відправимо ваше замовлення та повідомимо Вас про це. Наше прийняття вашого замовлення створює юридично-зобов’язуючий договір між нами.

 

Політика оплати

Ви можете оплатити своє замовлення через PayPal або за допомогою карти Visa / Mastercard, Приват24.  Платежі здійснюються в гривні або доларах США. Остаточна ціна розраховується відповідно до фактичного за обмінним курсом вашого банку на дату здійснення операції. 

Замовлення, оплачені картками Visa / Mastercard, можуть попросити підтвердження транзакції. Це може затримати час доставки.

 

Політика доставки

Безкоштовна доставка по Україні діє при умові покупки товару по повній вартості. При акційній вартості товару – ви оплачуєте доставку за тарифами компанії-перевізника. Якщо товар Вам не підійшов і Ви його повертаєте, пересилка до Вас та назад до магазину оплачується замовником.

Україна

Доставка по Києву та по Україні здійснюється за допомогою Нової пошти (термін в дорозі 1-2днів) або Укрпошти (термін в дорозі 2-5днів).

Святкові/вихідні дні можуть збільшити термін доставки.

Світ

Ми здійснюємо відправлення по всьому світу через міжнародну авіапошту. Термін в дорозі 14-20днів

При великих об’ємах замовлення клієнти оплачують додаткові витрати, такі як мита, податки і мита за митне оформлення відповідно до місцевого законодавства.

Всі замовлення зазвичай відправляються протягом 1-3 робочих днів. Якщо товару немає в наявності, про це Вам повідомляється та обговорюються терміни  виконання замовлення.

Час доставки може змінюватись в залежності від пункту призначення.

Хоча ми робимо все можливе, щоб доставити ваші товари протягом розрахункового терміну, дати поставки не гарантуються.

Святкові дні в Україні та в країні призначення можуть збільшити термін доставки.

 

Політика повернення товару та повернення коштів

Повернення товару можливе протягом 14 днів при умові збереження його початкового вигляду, всіх бірок, ярличків і упаковки. Вам необхідно зв’язатися з нами по електронній пошті vonadmytra@gmail.com або по тел. 38 098 326-7008, відправити свою покупку і повідомити номер для відстеження. Кожен випадок вирішується індивідуально. Після отримання товару на склад продавця і проведення експертизи його відповідності, сума покупки буде поверненя на ваш банківський рахунок протягом 10 робочих днів. Повернення і обмін товару відбувається за рахунок покупця.

Скасування платежу і повернення грошей можливі тільки до відправлення товару. % знятий банком за транзакцію не повертається.

 

Промо-коди

Рекламні коди можуть використовуватися під час оформлення замовлення тільки один раз, якщо не вказано інше.

Знижка або бонус буде видна тільки після того, як код був введений в поле промо-код на сторінці оформлення і прийнятий.

 

Права інтелектуальної власності

Всі зображення, тексти, товарні знаки і малюнки, представлені на www.vonadmytra.com, захищені авторським правом та захищені VonaDmytra. VonaDmytra залишає за собою право подати позов у ​​разі несанкціонованого використання цих матеріалів.

 

Відповідальність та компенсація

Vonadmytra.com не нестиме відповідальність за будь-яку шкоду або смерть, спричинені прямо чи побічно продуктами або матеріалами VonaDmytra.

 

Треті особи

Цей сайт може містити посилання на інші веб-сайти, які не відносяться до VonaDmytra.com. Ми не контролюємо пов’язані сайти і не несемо ніякої відповідальності за них або за будь-які втрати або збитки, які можуть виникнути в результаті їх використання. Ваше використання пов’язаних сайтів буде залежати від умов використання та обслуговування, що містяться на кожному такому сайті.